Skleníky

Nejprodávanější produkty

Prohlédnuté produkty

Zahradní skleník z polykarbonátu Trjoska (4mm)

Vysoce odolný zahradní skleník (180 kg/m2) o délce 4, 6, 8, 10, 12 m a šířce 3m. Skleník má zjednodušenou pozinkovanou konstrukci s polykarbonátem Guttagliss 4 mm, díky které je montáž snazší, než u skleníku 2DUM.

Více informací

Skladem u dodavatele

14 635,00 Kč s DPH

-12%

16 631,00 Kč

  • 3 x 4 m
  • 3 x 6 m
  • 3 x 8 m
  • 3 x 10 m
  • 3 x 12 m

Parametry

Značka / dodavatel: Volya LLC
Záruka: 10 let polykarbonát / 2 roky konstrukce
Doprava: Zdarma

Více informací

Ke stažení (1)

Zahradní skleník z polykarbonátu Trjoska

Obloukový skleník Trjoska je velmi odolný a osazený kvalitním německým dutinkovým polykarbonátem s UV povrchovou úpravou. Tato ochranná vrstva zamezuje stárnutí a křehnutí plastu na podkladě působení slunečního záření. Díky dobrým termoizolačním vlastnostem 4 mm silného polykarbonátu je prostředí uvnitř skleníku stabilní vůči výkyvům okolní teploty. Zahradní skleník nevyžaduje stavbu základů.

 

Dodáváme v rozměrech:

  4 x 3 m
  6 x 3 m
  8 x 3 m
10 x 3 m
12 x 3 m

 

Již žádné větrem vypadané polykarbonatové výplně! Krycí plast z polykarbonátu je v celku! Skleník Trjoska je stavebnicí tedy je potřeba myslet na nutnost drobných úprav samotného polykarbonátu (vyříznutí dveří a čelního oblouku). Skleník Trjoska lze modifikovat a do budoucna je možná implementace prodloužení, teoretická délka skleníku je tedy neomezená. Stavba stavebnice není technicky náročná a zvládne ji téměř každý, při plánování je potřeba počítat s časem alespoň 3 dnů (náš autorizovaný tým kompletní stavbu zvládne cca během 8 hodin). Samotný montážní postup byl u tohoto nového modelu zjednodušen a montáž je nyní časově méně náročná, než u modelů první generace (2DUM). Skleník Trjoska není nutné podezdívat, postačí pouze zakopat do 35 cm hluboké brázdy.

 

Zahradní skleník z polykarbonátu Trjoska
materiál zasklení polykarbonát Guttagliss DUAL 4 mm
tvar obloukový
kostra skleníku profilovaná pozinková ocel (0,7 mm)
délka 4 m; 6 m; 8 m; 10 m; 12 m
prodloužení délky ano
šířka 3 m
výška skleníku 2,1 m
dovolené zatížení 180 kg/m2
UV ochrana ano
dveře čelní 2 ks
větrací okénko čelní 2 ks
větrací okénko boční na objednávku (volitelné příslušenství)
základna není nutná (profily se zakopávají 35 cm do země)
těsnící profil ano
ukotvení prosklení pomocí šroubů s podložkami
balení obsahuje konstrukce a montážní materiál, polykarbonát DUAL BOX 4 mm, sada těsnění

 

Montáž zahradního skleníku Trjoska

Na samotnou stavbu skleníku Trjoska doporučujeme vyhrazení alespoň 2 celých dnů. Stavba není nikterak technicky náročná a zvládne ji téměř každý, avšak vzhledem k robustnosti konstrukce a především pak množství šroubů vyžaduje relativně více času. Před samotnou stavbou skleníku doporučujeme provést terénní úpravy, kde se provede základový výkop, kam bude vložena konstrukce skleníku. Základový výkop se provádí pouze po obvodu skleníku, nikoli v celém jeho prostoru. Vyhloubení se provádí na šířku lopaty o výšce 35 cm.

 

Obsah balení skleníku

Skleníky Trjoska jsou prodávány jako stavebnice kombinující pozinkovanou konstrukci Volya a dutinkový polykarbonát Guttagliss německé výroby. Každá zásilka obsahuje karton s konstrukcí, montážním materiálem a pryžovým těsněním. Dále pak příslušný počet rolí 4 mm silného polykarbonátového formátu o rozměru 6000 × 2100 mm. Kompletní zásilka je poměrně těžká (základní karton váží 58 kg a jeden polykarbonátový formát cca 12 kg) proto, prosíme, toto berte při samotném převzetí od dopravce v potaz.

 

Varianta skleníku Trjoska Kartony Polykarbonátové desky Hmotnost
skleník 4 x 3 m 1 ks 3 ks 90 kg
skleník 6 x 3 m 2 ks 4 ks 120 kg
skleník 8 x 3 m 3 ks 5 ks 150 kg
skleník 10 x 3 m 4 ks 6 ks 180 kg
skleník 12 x 3 m 5 ks 7 ks 210 kg

 

Máte zájem o odbornou montáž skleníku?

Vzhledem k poptávce našich zákazníků nově nabízíme odbornou montáž všech námi dodávaných zahradních skleníků v rámci celé republiky. Stavbu skleníku provede odborně proškolený tým z dané lokality. Pro objednání postačí přidat do objednávky poznámku, že máte zájem o odbornou montáž. Poté Vás kontaktuje operátor/ka a domluví s Vámi vše potřebné. 

Doporučené příslušenství

3 dalších produktů ve stejné kategorii: