Terče pod dlažbu stavitelné TOP

Nejprodávanější produkty

Prohlédnuté produkty

Terč pod dlažbu 40-70 mm stavitelný (teleskopický) ETERNO TOP 02

TOP.00644

K suché pokládce dlažby a zároveň k jejímu vyrovnání. Rychlé a jednoduché použití. V případě jakéhokoliv problému, např. s hydroizolací pod terči, případně průchody instalací, lze dlažbu rozebrat a následně ji opět použít. Teleskopické terče ETERNO TOP jsou vyrobeny z polypropylénu (PP).

Více informací

Dočasně nedostupný

91,00 Kč s DPH

-5%

95,60 Kč

Parametry

Značka / dodavatel: ETERNO IVICA
Smluvní cena na poptávku: nad 50 ks

Více informací

Nejkvalitnější stavitelné terče na trhu.

Terče ETERNO TOP jsou svojí vysokou kvalitou a jednoduchostí instalace jedním z nejlepších řešení pro montáže pochůzných střech, teras a balkónů. Jejich největší výhodou je možnost dodatečné výškové korekce bez nutnosti rozebrání finální podlahy a to centrálním klíčem přes spáru. Dále tento produkt disponuje gumovou protiskluznou a tlumící podložkou, která zaručí dokonalé mechanické vlastnosti konstrukce. Terč se také vyznačuje velmi robustní konstrukcí a je vyroben z vysoce kvalitního UV odolného materiálu.  Tyto přednosti oceníte nejen při instalaci, kdy oproti konkurenčním výrobkům můžete uspořit až 50% času při pokládce a následné nivelaci, ale také při dlouhodobém využívání, kdy nedochází k povolování centrální matice a k následnému sesedání podlahy a tedy nutnosti časté výškové korektury jednotlivých terčů.

Terč pod dlažbu ETERNO TOP 40-70

  • Plocha základny podložky pod dlažbu je 320cm a nosnost jedné podložky je cca 1200kg.
  • Vysoká odolností vůči teplotám ( od -30 °C do +120 °C)
  • Velký rozsah nastavitelné výšky (od 25mm do 935mm)
  • Terče nezatěžují životní prostředí, jelikož jsou kompletně recyklovatelné.

Terč pod dlažbu ETERNO TOP - středový klíč 01 Terč pod dlažbu ETERNO TOP - středový klíč 03
Terč pod dlažbu ETERNO TOP - středový klíč 02


Montážní doporučení:

Teleskopické stavitelné terče pod dlažbu ETERNO TOP se používají pro pokládku dlažby, nášlapné vrstvy na sucho a zároveň pro srovnání vyspádovaného podkladu do roviny s možností rektifikace od 25 do 935 mm. V místech koutů, rohů a atik klademe terč k jeho okraji tak, aby na něm dlažba spočívala celá plnou vahou, přičemž je nutné odstranit z hlavy terče požadované množství distančních zarážek. V případě potřeby upravíme i vlastní základnu terče zaříznutím. Pro vyrovnávání sklonu můžeme použít spádované rektifikační podložky pod teleskopické terče se spádem 1, 2 a 3 %, které lze klást i na sebe a vzájemně kombinovat pro dosažení požadovaného vyrovnání. Okraj střechy či terasy musí být ukončen pevnou hranou, rámem nebo atikou až do výšky minimálně horního okraje dlažby, aby nedocházelo k posunu dlažby a terčů. Terče ETERNO TOP dlouhodobě odolávají nepříznivým vlivům vnějšího prostředí, náhlým změnám teplot a vyznačují se vysokou mechanickou odolností vůči namáhání zatížením. Lze je použít např. na betonový podklad či hydroizolační asfaltový pás nebo PVC fólii.

20 dalších produktů ve stejné kategorii:

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také: