Zahradní dlažba a obrubníky

Nejprodávanější produkty

Prohlédnuté produkty

Neviditelný obrubník

Plastový obrubník pro tzv. neviditelné ohraničení trávníku nebo zakončení zatravňovacích tvárnic Guttagarden a okrajů zámkové dlažby.

Více informací

Skladem omezené množství / výprodej

40,00 Kč s DPH

-44%

72,00 Kč

  • 45 x 1000 mm
  • 60 x 1000 mm
  • 80 x 1000 mm
  • zelená
  • černá

Parametry

Značka / dodavatel: Gutta
Záruka: 24 měsíců

Více informací

Neviditelný obrubník

Plastový obrubník pro tzv. neviditelné zakončení okrajů zámkové a zatravňovací dlažby, nebo pro oddělení dvou "zahradních" ploch. Tento neviditelný obrubník nabízíme ve výšce 45, 60 a 80 mm. Pro fixaci zatravňovací tvárnice je nutné si dokoupit buď  hřeby plastové nebo hřeby kovové. Plastový obrubník se kotví k zemi pomocí 3 ks kotvících kolíků na 1 m, při vytváření oblouků z plastového obrubníku se kotví 10 ks na 1 m. Po ukotvení se dosype plastový obrubník zeminou do požadované výšky. Pro zatočení obrubníku je potřeba plast nastřihnout viz detail na obrázku. Neviditelný obrubník je ideálním řešením  pro rozdělení zahradních ploch (tráva, mulčovací kůra, štěrk, chodníky).

  • Zakončení okrajů zámkové a zatravňovací dlažby
  • Pro oddělení dvou "zahradních" ploch

 

Neviditelný obrubník
materiál HDPE
rozměry 45 x 1000 mm, 60 x 1000 mm, 80 x 1000 mm
tloušťka 4 mm
v balení 1 ks
barva černá, zelená (pouze velikost 45 x 1000 mm)

 

Montáž

Samotná instalace obrubníku je velice jednoduchá a zvládne ji opravdu každý. Nejprve zkypřete zeminu, popřípadě ji zavlažte. Poté spojte do sebe jednotlivé obrubníkové prvky a na požadovaném místě je opatrně zatlučte gumovým kladivem. Okraje pak zakončete koncovými díly (není součástí balení). Pro zatočení obrubníku je potřeba plast nastřihnout viz detail na obrázku.

Doporučené příslušenství

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také: