Terče pod dlažbu BE-QUEEN

Nejprodávanější produkty

Prohlédnuté produkty

Hlava pro dřevěné podlahy a rošty BE-QUEEN WOODY

TOP.01183

Polypropylenová hlava určena k pokládce dřevěných podlah a roštů. Lehce se nacvakne k základně terče a nabízí dva stabilní vertikální úchyty s exkluzivní zakřivenou geometrií pro upevnění trámů různých velikostí, které jsou k systému připevněny jednoduše pomocí šroubů.

Více informací

Skladem

25,00 Kč s DPH

-24%

33,00 Kč

Parametry

Značka / dodavatel: BUILDING ELEMENTS
Smluvní cena na poptávku: nad 50 ks

Více informací

BE-QUEEN JUNIOR nabízí nejnižší samonivelační terč na trhu a to již od 12 mm.

BE-QUEEN, se svojí unikátní variací ve formě vložené misky, kombinuje výhody pevného výškově stavitelného terče a samonivelačního. Hlava je složena z bi-materiálu s protihlukovou a protiskluznou gumou, odolávající vysokým teplotám a nabízí v jednom typu možnost tří variací síly spáry a to 2, 3 a 4 mm. Vysokou nosností až 1 800 kg překonává většinu jiných výrobků. Drážky na spodní straně terče zaručují dokonalý odtok vody z konstrukce a jednoduše naznačují, kde je třeba podstavu upravit v případě řešení detailů u zdí či atik. Výšková úprava terče je prováděna centrální šroubovicí, která se nastavuje pomocí středového klíče. S ním lze změnu výšky provádět i po nainstalování dlažby a to skrze spáru, jak ručně, tak i pomocí klíče do aku vrtačky z originálního příslušenství BE-QUEEN. Váha jedné dlaždice může být až 38 kg.


Montážní doporučení:

Teleskopické stavitelné terče pod dlažbu BE-QUEEN se používají pro pokládku dlažby, nášlapné vrstvy na sucho a zároveň pro srovnání vyspádovaného podkladu do roviny s možností rektifikace od 21 do 234 mm. V místech koutů, rohů a atik klademe terč k jeho okraji tak, aby na něm dlažba spočívala celá plnou vahou, přičemž je nutné odstranit z hlavy terče požadované množství distančních zarážek. V případě potřeby upravíme i vlastní základnu terče zaříznutím. Pro vyrovnávání sklonu můžeme použít spádované rektifikační podložky pod teleskopické terče se spádem 1, 2 a 3 %, které lze klást i na sebe a vzájemně kombinovat pro dosažení požadovaného vyrovnání. Okraj střechy či terasy musí být ukončen pevnou hranou, rámem nebo atikou až do výšky minimálně horního okraje dlažby, aby nedocházelo k posunu dlažby a terčů. Terče BE-QUEEN dlouhodobě odolávají nepříznivým vlivům vnějšího prostředí, náhlým změnám teplot a vyznačují se vysokou mechanickou odolností vůči namáhání zatížením. Lze je použít např. na betonový podklad či hydroizolační asfaltový pás nebo PVC fólii.

8 dalších produktů ve stejné kategorii: