Ploty

Nejprodávanější produkty

Prohlédnuté produkty

Plotový sloupek Zobrazit větší

Plotový sloupek

TOP.00044

Ocelový sloupek z kvalitní pozinkované oceli jako základ pro uchycení plotu k podkladu.

Více informací

Na dotaz

252,00 Kč s DPH

Parametry

Značka / dodavatel: Gutta
Záruka: 24 měsíců
Dostupnost: Na dotaz / termín dodání do 14 dnů

Více informací

Plotový sloupek

Sloupky jsou opatřeny kvalitními ochrannými povlaky, který je chrání a jsou zárukou jejich trvanlivosti a barvostálosti. Použitý je stejný plech jako na střešní krytiny pozinkovaný z obou stran 275 gramy zinku na m2 zaručuje dlouhou odolnost proti korozi. Vysoká kvalita materiálu dodávaného renomovaným ocelářským koncernem ArcelorMittalFinančně velmi výhodné řešení, díky dlouholeté barvostálosti ušetříte na opakovaném natírání plotu.

 

Plotový sloupek
materiál ocelový plech o tl. 2 mm
povrchová úprava oboustranně žárově zinkovaný 
výška 1500 mm
rozměry 40 x 40 mm
barva přírodní

 

Montáž:

Plechové plotovky se přidělávají jednoduše na rýgle pomocí samořezných vrutů 4,8 x 20 mm v červené nebo hnědé barvě. Mezery mezi plotovkami se doporučují 1,5 - 3 cm, ale upraví se v závislosti na délce plotového pole. K montáži postačí AKU vrtačka a Gola s nástrčnou hlavicí velikosti 8 mm. Na jednu plotovku je třeba 4 ks vrutů. Ocelový sloupek lze zabetonovat přímo do podezdívky. Pokud je již podezdívka hotová, tak se ocelový sloupek připevňuje pomocí upevnění sloupkuRýgle se přidělávají do stávajícího zděného sloupku pomocí upevnění rýgle pro zděný sloupek. Ke křížovému spojení rýgle na ocelový sloupek se používá dvoudílné upevnění na ocelový sloupek. V případě, že sloupky plotu jsou zděné, přišroubuje se do sloupku držák rýgle a do něho následně i rýgle samotná. 

Sloupky a rýgle se dodávají pouze v uvedených rozměrech. Pokud potřebujete sloupek a rýgle v jiném rozměru, je možné si je zkrátit pilkou na železo. Řez je třeba ochránit nátěrem proti korozi.

11 dalších produktů ve stejné kategorii: