Ploty

Nejprodávanější produkty

Prohlédnuté produkty

  • Rýgle
    Rýgle

    Rýgle z kvalitní pozinkované oceli...

Rýgle Zobrazit větší

Rýgle

TOP.00045

Rýgle z kvalitní pozinkované oceli sloužící jako příčník k upevnění plotovek.

Více informací

Na dotaz

220,00 Kč s DPH

Parametry

Značka / dodavatel: Gutta
Záruka: 24 měsíců
Dostupnost: Na dotaz / termín dodání do 14 dnů

Více informací

Rýgle

Systém ocelového oplocení je naprosto nová myšlenka, jak zajistit oplocení Vašeho domu tak, aby si zákazník mohl realizovat svá specifická přání a řešení. Použitý je stejný plech jako na střešní krytiny pozinkovaný z obou stran 275 gramy zinku na m2 zaručuje dlouhou odolnost proti korozi. Vysoká kvalita materiálu dodávaného renomovaným ocelářským koncernem ArcelorMittal. Rýgle jsou opatřeny kvalitními ochrannými povlaky, který je chrání a jsou zárukou jejich trvanlivosti a barvostálosti. Finančně velmi výhodné řešení, díky dlouholeté barvostálosti ušetříte na opakovaném natírání plotu.

 

Rýgle
materiál ocelový plech o tl. 1,5 mm
povrchová úprava oboustranně žárově zinkovaný 
výška 2500 mm
rozměry 30 x 30 mm
barva přírodní

 

Montáž:

Plechové plotovky se přidělávají jednoduše na rýgle pomocí samořezných vrutů 4,8 x 20 mm v červené nebo hnědé barvě. Mezery mezi plotovkami se doporučují 1,5 - 3 cm, ale upraví se v závislosti na délce plotového pole. K montáži postačí AKU vrtačka a Gola s nástrčnou hlavicí velikosti 8 mm. Na jednu plotovku je třeba 4 ks vrutů. Ocelový sloupek lze zabetonovat přímo do podezdívky. Pokud je již podezdívka hotová, tak se ocelový sloupek připevňuje pomocí upevnění sloupkuRýgle se přidělávají do stávajícího zděného sloupku pomocí upevnění rýgle pro zděný sloupek. Ke křížovému spojení rýgle na ocelový sloupek se používá dvoudílné upevnění na ocelový sloupek. V případě, že sloupky plotu jsou zděné, přišroubuje se do sloupku držák rýgle a do něho následně i rýgle samotná. 

Sloupky a rýgle se dodávají pouze v uvedených rozměrech. Pokud potřebujete sloupek a rýgle v jiném rozměru, je možné si je zkrátit pilkou na železo. Řez je třeba ochránit nátěrem proti korozi.

11 dalších produktů ve stejné kategorii:

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také: