Ploty

Nejprodávanější produkty

Prohlédnuté produkty

Plechová plotovka PE

Plotovka vyráběná na zakázku dle přání zákazníka. Bezúdržbová plechová plotovka z 0,5 mm oboustranně pozinkovaného ocelového plechu.

Více informací

Na dotaz / na zakázku

66,00 Kč s DPH

-4%

69,00 Kč

  • rovný konec
  • oblý konec

Parametry

Značka / dodavatel: Gutta
Záruka: 24 měsíců
Dostupnost: Na zakázku / termín dodání do 14 dnů

Více informací

Plechová plotovka PE

Plotovky svým specifickým profilem ukončení znesnadňují přelézání plotu narušitely. Plotovky jsou ošetřeny kvalitním ochranným povlakem, který je chrání a jsou zárukou jejich trvanlivosti a barvostálosti. Plotovka se vyrábí přímo na míru (od 0,5 m do 2,5 m) s přesností na 1 cm. Mezery mezi plotovkami se doporučují 1,5 - 3 cm, ale upraví se v závislosti na délce plotového pole. Díky nízké hmotnosti plechových plotovek nezatížíte např. pojezdové brány. Použitý je stejný plech jako na střešní krytiny pozinkovaný z obou stran 275 gramy zinku na m2 zaručuje dlouhou odolnost proti korozi. Vysoká kvalita materiálu dodávaného renomovaným ocelářským koncernem ArcelorMittalFinančně velmi výhodné řešení, díky dlouholeté barvostálosti ušetříte na opakovaném natírání plotu. Plotovky díky své bezúdržbové konstrukci a hlavně jednoduchostí montáže splní Vaše očekávání dokonalého plotu.

 

Plotovka PE
materiál ocelový plech o tl. 0,5 mm, obostranně zinkovaný 275 gramů/m2
povrchová úprava oboustranný organický povlak lesk 25 µm
délka plotovky
dle přání zákazníka  (50 - 250 cm)
šířka plotovky (rovný konec) 115 mm
šířka plotovky (zaoblený konec) 118 mm
hloubka plotovky 18 mm
váha plotovky cca 460 g/bm
barva hnědá

 

Jak objednat plotovku PE ?

Prodej plotovky je v běžných metrech, je tedy nutné vynásobit počet plotovek jejich výškou v metrech.
Při mezeře cca 20 mm vychází 7 ks plotovek na běžný metr plotu. 

Př.: Mám-li plot dlouhý 20 m a 1,5 m vysoký objednám 20 x 7 x 1,5 bm plotovek.
V objednávce zvolte délku plotovky a počet kusů, systém automaticky přepočítá výslednou cenu dle uvedené délky plotovky.

 

Montáž:

Plechové plotovky se přidělávají jednoduše na rýgle pomocí samořezných vrutů 4,8 x 20 mm v červené nebo hnědé barvě. Mezery mezi plotovkami se doporučují 1,5 - 3 cm, ale upraví se v závislosti na délce plotového pole. K montáži postačí AKU vrtačka a Gola s nástrčnou hlavicí velikosti 8 mm. Na jednu plotovku je třeba 4 ks vrutů. Ocelový sloupek lze zabetonovat přímo do podezdívky. Pokud je již podezdívka hotová, tak se ocelový sloupek připevňuje pomocí upevnění sloupku. Rýgle se přidělávají do stávajícího zděného sloupku pomocí upevnění rýgle pro zděný sloupek. Ke křížovému spojení rýgle na ocelový sloupek se používá dvoudílné upevnění na ocelový sloupek. V případě, že sloupky plotu jsou zděné, přišroubuje se do sloupku držák rýgle a do něho následně i rýgle samotná. 

Sloupky a rýgle se dodávají pouze v uvedených rozměrech. Pokud potřebujete sloupek a rýgle v jiném rozměru, je možné si je zkrátit pilkou na železo. Řez je třeba ochránit nátěrem proti korozi.

Doporučené příslušenství

11 dalších produktů ve stejné kategorii: